2012 KPSS Ortaöğretim-Önlisans Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Sponsorlu Bağlantılar

22-23 Eylül 2012 KPSS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak,

KPSS Sınav Sonuçları Hangi Tarihte Açıklanacak 2012,

ÖSYM 2012 KPSS Ortaöğretim-Önlisans Sonuçları,

 

ÖSYM bugün gerçekleştirdiği son oturumla 2012 KPSS Sınavını bitirdi. Sınava giren adaylar soruların zor olduğunu söylüyorlar.

Sınav hakkında yorumlara buradan(22 Eylül 2012 Önlisans) ve buradan(23 Eylül 2012 Ortaöğretim) ulaşabilirsiniz.

Adaylar sınav streslerini üzerilerinden attı. Şimdi de sınavın ne zaman açıklanacağını merak etmeye başladılar. Bu yazımızda 2012 KPSS Ortaöğretim ile Önlisans sınavının ne zaman açıklanacağına dair bilgiler paylaşacağız sizlerle.

ÖSYM sini sınav sistemi bu sene çok tartışıldı. KPSS’nin ilk aşama sınavında soruların çalındığına dair haberler gündemi epeyi sarstı. 22 Eylül 2012 tarihinde yapılan sınavda ise millet sınav esnasında iken soruların sitelerde yayınlandığına dair haberler oldu.

KPSS Sonuçları Açıklandı Aşağıdaki Linki Tıklayarak Sonuçlarınıza Ulaşabilirsiniz.

 

KPSS Ortaöğretim/Önlisans Sınav Sonuçları 23 Ekim 2012

 

KPSS Sınav Sonuçları

22 Eylül ile 23 Eylül tarihlerinde yapılan KPSS Sınavının Ekim Ayının sonu ile Kasım Ayının başlarında açıklanması bekleniyor.

Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Benzer Konular:


  2014 YGS Sınav Soruları Zor muydu? Kolay mıydı?
  ÖSYM tarafından gerçekleştirilen 2014 YGS Sınavı soruları hakkında yorumlar   Bugün tüm yurtta gerçekleştirilen Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) sınavı hakkında düşüncelerinizi bizlere yorum bölümünden yazarak paylaşabilirsiniz. trvikipedi.com asilesi olar...
  23 Mart 2014 YGS Sınav Soruları ve Cevapları PDF İndir
  ÖSYM tarafından 23 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen YGS sınavının soru ve cevaplarına makalemizin devamında ulaşabilirsiniz.   İki milyonu aşkın gencin girdiği YGS sınavının soru cevaplarını sınavdan hemen sonra bu başlık altından sizlerle paylaşıyoruz. ...
  23 Mart 2014 YGS sınav soru ve cevapları Hangi Kanalda Çözülecek?
  23 Mart 2014 YGS sınav sorularının çözümleri hangi televizyon kanalında canlı olarak yayınlanacak?   ÖSYM tarafından bugün tüm yurtta gerçekleşen YGS Sınavının soruları canlı olarak uzman hocalar tarafından geçen sene 2013 yılında TRT Haber kanalından canlı ...
  EKPSS Başvuru Tarihleri ve Sınav Tarihi 2014
  Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı Başvuru tarihleri ve sınavın yapacağı tarih ne zaman 2014?   Adı değişilerek EKPSS yapılan Engelli Kamu Personel Seçme Sınavının başvuru tarihleri ve sınavın yapılacağı tarih Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından yapılan...
2012 KPSS Ortaöğretim-Önlisans Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak içeriği, Yazar: tarafından sisteme; , , etiketleri ile eklenmiştir.
2012 KPSS Ortaöğretim-Önlisans Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

One Comment »

 • SEMRA demiş ki:

  2012 kpss önlisans not hesaplaması nasıl olacak?

Yorum ekleyebilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

NOT: Açık adres ve telefon numaraları yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.