2013 AÖF İngilizce 3 Final Güz Dönem Sonu Sınav Soruları ve Cevapları

Sponsorlu Bağlantılar

2013 AÖF İngilizce 3 Final Sınav Soruları,

AÖF İngilizce 3 Sınav Soruları ve Cevapları İndir,

Şubat 2013 AÖF İngilizce 3 Dönem Sonu Sınav Soruları,

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Güz Dönem sonu sınavını 9 ile 10 şubat tarihlerinde 2 oturum şeklinde yapacak. AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu Final sınavının ilk oturumu 9 Şubat 2013 tarihinde saat 09:30′da. Diğer oturum ise 10 Şubat 2103 tarihinde saat 09:30′da başlayacak.

AÖF İngilizce 3 Güz Dönem Sonu Final sınavına girecek olan adaylara başarılar diliyoruz. Sınavdan hemen sonra  2013 AÖF İngilizce 3 Güz Dönem Sonu Final sınav sorularına bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

AÖF

2013 AÖF İngilizce 3 Final Güz Dönem Sonu Sınav Soruları ve Cevapları

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır.

Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istediğiniz sınavı seçerek sınav sorularına ulaşabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız ” ile e- Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız ” ile e- Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “ Öğrenci Numarası ” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “ Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e- Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

9-10 Şubat 2013 AÖF Güz Dönem Sonu Final Sınav Yorumları Kolay mıydı? Zor muydu?

Şubat 2013 tarihinde yapılan AÖF Güz Dönem Sonu Final sınavında İngilizce 3 sınavına giren öğrenci arkadaşlar aklınızda kalan soruları bizlerle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Benzer Konular:


  25 Ocak 2014 AÖF Final Sınav Soruları PDF İndir
  25 Ocak 2014 tarihinde yapılan AÖF Final sınav soruları ve cevapları   25 Ocak 2014 Cumartesi saat 9:30'da başlayacak olan ilk oturum AÖF Final sınav soruları ve cevapları bir hafta içerisinde Anadolu üniversitesi tarafından e-kitap şeklinde yayınlanmaktadır...
  25-26 Ocak 2014 AÖF Sınav Yorumları Zor muydu? Kolay mıydı?
  25-26 Ocak 2014 tarihlerinde yapılan AÖF Final Sınav soruları zor muydu? yoksa kolay mıydı?   Anadolu Üniversitesi tarafından tüm yurtta 25-26 Ocak 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen AÖF Final sınav sorularının zor mu? olduğunu veya kolay mı? olduğunu bu baş...
  14 Aralık 2013 AÖF Vize Sınav Soruları PDF İndir
  AÖF tarafından 14 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilen AÖF Vize Güz Dönemi Sınav Soruları ve Cevapları PDF formatında indir   Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) tarafından bugün 9:30'da başlayan Vize Güz Döneminin ilk etabı tamamlandı. Sınav sorularına ve cevapl...
  14-15 Aralık 2013 AÖF Vize Sınav Yorumları Zor mu? Kolay mı?
  14-15 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilen AÖF Güz Dönemi Vize Sınav Yorumları   Açık Öğretim Fakültesi tarafından bugün tüm yurtta yapılan Vize Güz Dönemi Sınavının ilk etabı bugün tamamlandı. Yoğun kar yağışından dolayı sınavın iptal edileceği ve ileri k...
2013 AÖF İngilizce 3 Final Güz Dönem Sonu Sınav Soruları ve Cevapları içeriği, Yazar: tarafından sisteme; , , , etiketleri ile eklenmiştir.
2013 AÖF İngilizce 3 Final Güz Dönem Sonu Sınav Soruları ve Cevapları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum ekleyebilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

NOT: Açık adres ve telefon numaraları yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

2013 güz dönemi ingilizce final soruları, aöf ingilizce 3 final soruları, aof ıngılızce 3 guz donemı soruları, 2013 ingilizce 3 final sorulari, 2014 aöf ingilizce 3 güz final sonuçları, AÖF 2013 Final Sınav Soruları İngilizce, Aof ingilizce III final sorulari pdf