2013 AÖF Türk Anayasa Hukuku Final Güz Dönem Sonu Sınav Soruları ve Cevapları

2013 AÖF Türk Anayasa Hukuku Final Sınav Soruları,

AÖF Türk Anayasa Hukuku Sınav Soruları ve Cevapları İndir,

Şubat 2013 AÖF Türk Anayasa Hukuku Dönem Sonu Sınav Soruları,

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Güz Dönem sonu sınavını 9 ile 10 şubat tarihlerinde 2 oturum şeklinde yapacak. AÖF Güz Dönemi Dönem Sonu Final sınavının ilk oturumu 9 Şubat 2013 tarihinde saat 09:30′da. Diğer oturum ise 10 Şubat 2103 tarihinde saat 09:30′da başlayacak.

AÖF Türk Anayasa Hukuku Güz Dönem Sonu Final sınavına girecek olan adaylara başarılar diliyoruz. Sınavdan hemen sonra  2013 AÖF Türk Anayasa Hukuku Güz Dönem Sonu Final sınav sorularına bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

AÖF

2013 AÖF Türk Anayasa Hukuku Final Güz Dönem Sonu Sınav Soruları ve Cevapları

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır.

Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istediğiniz sınavı seçerek sınav sorularına ulaşabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız ” ile e- Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız ” ile e- Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “ Öğrenci Numarası ” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “ Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e- Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

9-10 Şubat 2013 AÖF Güz Dönem Sonu Final Sınav Yorumları Kolay mıydı? Zor muydu?

Şubat 2013 tarihinde yapılan AÖF Güz Dönem Sonu Final sınavında Türk Anayasa Hukuku sınavına giren öğrenci arkadaşlar aklınızda kalan soruları bizlerle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain