Siz Sorun Biz Cevaplayalım. Hemen Tıkla Sorunu Sor

2013 AÖF Türk Dili 1 Ara Güz Vize Sınav Soruları ve Cevapları

AÖF Türk Dili 1 2013 Ara Sınav Soruları ve Cevapları,

2013 Türk Dili 1 Ara Sınav Soruları ve Cevapları,

AÖF Türk Dili 1 2013 ara sınav soruları indir,

AÖF 2013 yılı ara sınavları 5 ile 6 ocak 2013 tarihleri arasında iki oturum şeklinde yapılacak. AÖF 2013 ara sınavlarının ilk oturumu 5 ocak 2013 Cumartesi saat 9:30′da diğeri ise 6 Ocak 2013 tarihinde saat 9:30′da başlayacak. AÖF Türk Dili 1 Ara sınavına girecek olan adaylara başarılar diliyoruz. Sınavdan hemen sonra 2013 AÖF Türk Dili 1 Ara sınav sorularına bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

AÖF

2013 AÖF Türk Dili 1 Ara Güz Vize Sınav Soruları ve Cevapları

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır.

Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası:

http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istediğiniz sınavı seçerek sınav sorularına ulaşabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız ” ile e- Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız ” ile e- Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda “ Öğrenci Numarası ” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda “9…” ile başlayan “ Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e- Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Ocak 2013 tarihinde yapılan AÖF Türk Dili 1 sınavına giren öğrenci arkadaşlar aklınızda kalan soruları bizlerle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir