AÖF Genel Muhasebe 1 5 Ocak 2013 Ara Güz Vize Sınav Soruları ve Cevapları

Sponsorlu Bağlantılar

AÖF Genel Muhasebe 1 2013 Ara Sınav Soruları ve Cevapları,

5 Ocak 2013 AÖF Genel Muhasebe 1 Ara Sınav Soruları ve Cevapları,

 AÖF Genel Muhasebe 1 2013 ara sınav soruları indir,

 

AÖF 2013 yılı ara sınavları 5 ile 6 ocak 2013 tarihleri arasında iki oturum şeklinde yapılacak.  AÖF 2013 ara sınavlarının ilk oturumu 5 ocak 2013 Cumartesi saat 9:30′da diğeri ise 6 Ocak 2013 tarihinde saat 9:30′da başlayacak. AÖF Genel Muhasebe 1 Ara sınavına girecek olan adaylara başarılar diliyoruz. Sınavdan hemen sonra  2013 AÖF Genel Muhasebe 1 Ara sınav sorularına bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

AÖF

5 Ocak 2013 AÖF Genel Muhasebe 1 Ara Güz Vize Sınav Soruları ve Cevapları

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde  yayınlanmaktadır.

Öğrenciler  TC kimlik  numarasıyla  oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası:

http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istediğiniz sınavı seçerek sınav sorularına  ulaşabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle  öğrenim  gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi  iseniz, “T.C. Kimlik  Numaranız ” ile e- Öğrenme  Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle  öğrenim  gören Batı Avrupa  Programı   öğrencisi  iseniz, “Öğrenci   Numaranız ” ile e- Öğrenme  Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün  program   öğrencileri  de portalda “ Öğrenci   Numarası ” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün  program   öğrencileri  portalda “9…” ile başlayan “ Öğrenci   Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer  öğrencimiz  değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e- Öğrenme  Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

5 Ocak 2013 tarihinde yapılan AÖF Genel Muhasebe 1 sınavına giren öğrenci arkadaşlar aklınızda kalan soruları bizlerle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Benzer Konular:


  25 Ocak 2014 AÖF Final Sınav Soruları PDF İndir
  25 Ocak 2014 tarihinde yapılan AÖF Final sınav soruları ve cevapları   25 Ocak 2014 Cumartesi saat 9:30'da başlayacak olan ilk oturum AÖF Final sınav soruları ve cevapları bir hafta içerisinde Anadolu üniversitesi tarafından e-kitap şeklinde yayınlanmaktadır...
  25-26 Ocak 2014 AÖF Sınav Yorumları Zor muydu? Kolay mıydı?
  25-26 Ocak 2014 tarihlerinde yapılan AÖF Final Sınav soruları zor muydu? yoksa kolay mıydı?   Anadolu Üniversitesi tarafından tüm yurtta 25-26 Ocak 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen AÖF Final sınav sorularının zor mu? olduğunu veya kolay mı? olduğunu bu baş...
  14 Aralık 2013 AÖF Vize Sınav Soruları PDF İndir
  AÖF tarafından 14 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilen AÖF Vize Güz Dönemi Sınav Soruları ve Cevapları PDF formatında indir   Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) tarafından bugün 9:30'da başlayan Vize Güz Döneminin ilk etabı tamamlandı. Sınav sorularına ve cevapl...
  14-15 Aralık 2013 AÖF Vize Sınav Yorumları Zor mu? Kolay mı?
  14-15 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilen AÖF Güz Dönemi Vize Sınav Yorumları   Açık Öğretim Fakültesi tarafından bugün tüm yurtta yapılan Vize Güz Dönemi Sınavının ilk etabı bugün tamamlandı. Yoğun kar yağışından dolayı sınavın iptal edileceği ve ileri k...
AÖF Genel Muhasebe 1 5 Ocak 2013 Ara Güz Vize Sınav Soruları ve Cevapları içeriği, Yazar: tarafından sisteme; , , etiketleri ile eklenmiştir.
AÖF Genel Muhasebe 1 5 Ocak 2013 Ara Güz Vize Sınav Soruları ve Cevapları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum ekleyebilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

NOT: Açık adres ve telefon numaraları yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.