Ayşe Kulin Dönüş Romanı Özeti

ayşe kulin dönüş kitabı özeti, ayşe kulin dönüş romanı, ayşe kulin dönüş romanı kısa özeti, ayşe kulin dönüş romanı geniş özeti

Çağdaş Edebiyat’ın önde gelen yazarlarından Ayşe Kulin, yeni romanı Dönüş çıktı. 23 Mayıs Perşembe gününden itibaren okuyucularıyla buluşacak. Daha önce ‘Kardelenler’, ‘Aylin’ kitapları ile en çok satanlar arasında yerini bulan Ayşe Kulin’nin, Dönüş kitabı Remzi Kitabevi tarafından 150 bin adet basıldı.

Ayşe Kulin, Dönüş adlı romanında bir genç kadının duygularının sarmalında önce kaybolmasını, sonra kendini bulmasını konu alıyor.

Ayşe Kulin Dönüş Romanı Kapağı

Dönüş Romanı Tanıtım Özeti

Gerçekler acıdır; acıtır, incitir…

Tam da hayatının yoluna girdiğini sandığı günlerde, önce annesinden gelen bir haber, ardından eski bir şapka kutusunda bulduğu mektuplar…

Derya’nın, iki yıldır sümenaltı edilen gerçekleri bir tokat gibi öğrenmesi, onu dünyanın bir megakentinden ötekine savuracak, kaderi onu sarı bir sonbahar günü, açılıp açılmayacağını bile bilemediği bir demir kapının önüne kadar taşıyacaktır.

Genç kız, acaba gizem dolu bu perdenin ardına geçebilecek midir? Öğreneceklerini kabul edebilecek, kabul etse bile sindirebilecek midir?

O kapı açılırsa elbette…

Dönüş, aldatmanın, aldatılmanın, affetmenin, acıtan gerçeklerin romanı.

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain