Göbek Nasıl Eritilir – Göbek Eritme Hareketleri

FaceBook Paylaş
Sponsorlu Bağlantılar

Göbek Nasıl Eritilir,

Göbek Eritme Hareketleri Video İzle,

Göbek Nasıl Eritilir Hareketleri,

 

Bu yazımızda göbekli beyleri ilgilendiriyor:) Göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer deyimini öncelikle bir kenara atalım. Çünkü yazımızda göbeğinizi nasıl eritebileceğinizi yazacağız.

Göbeğiniz var diye sıkıntıya girmeyin bu yazımızda göbeğinizi eritebileceğiniz hareketleri ve yöntemlerini sizlerle paylaşacağız. Yazımızın başında nezaketten beyleri ilgilendirip derken bayanları arka planda tuttuk. Aşağıda belirtiğimiz hareketleri bayanlarda uygulayıp göbeklerinden kurtulabilirler.

Öncelikle şunu belirtelim, yürüyüş yapmak, bisiklete binmek, eliptik gibi kardiyovasküler sistemi destekleyen ve yağ yakımını hızlandıran egzersizler, göbek eritmenin ilacıdır.

göbek eritme yöntemleri, göbek nasıl eritilir videolu anlatım, göbek eritme, göbek nasıl eritilir, göbek eritme hareketleri

Göbekli Erkek

Göbek Eritme Yöntemleri;

1. Adım:

Sırt üstü yere uzanın. Sol ayağınızı kaldırın dizinizi 90 derece bükün. Sağ elinizi şakağınıza koyun ve dirseğinizi açın. Nefes alın. Nefesinizi verirken sağ omzunuzu yerden kaldırın, karnınızı iyice sıkarak sola doğru eğilin. Nefes alırken geriye doğru düzelin ve omuzlarınızı yere değdirmeden hareketi en az iki defa tekrarlayın. Aynı hareketi diğer tarafınız için uygulayın.

2. Adım:

Şınav pozisyonu alıp karnınızı sıkın. Kalçanızı aşağıda tutup iyice sıkın ve pozisyonunuzu bozmadan 20 saniye bekleyin. Bu hareketi 3 kere tekrarlayın. Şınav pozisyonundayken yüzünüz karşı tarafa bakmalıdır.

3. Adım:

Kolunuzun el ile dirsek arasındaki kısmını yere koyun. Şınav pozisyonundaki gibi vücudunuzu kaldırın. Bu şekilde 20 saniye bekleyin. Bu hareketi 3 kez tekrarlayın.

4. Adım:

Sırtüstü yere uzanın. Ellerinizi belinizin altına koyarak aradaki boşluğu kapatın. Ayaklarınızı, yerden 45 derece yukarı kaldırın. Bu pozisyonda 15 saniye bekleyin. Aynı hareketi 3 kere tekrarlayın.

5. Adım:

Sırt üstü yatarak ayaklarınızı kaldırıp dizlerinizi 90 derece bükün. Karnınızı iyice sıkıp bel boşlugunuzu sıfırlayın. Ellerinizi şakaklarınıza koyup dirseklerinizi açın. Nefes alın. Nefesinizi verirken omuzlarınızı yerden kaldırıp, karnınızı iyice sıkarak, dizlerinize doğru bükülün. Nefes alırken geriye doğru düzelin ve omuzlarınızı yere değdirmeden bu hareketi birkaç defa tekrarlayın. Egzersiz esnasında belinizi yerden kaldırmayın.

Göbek Eritme Hareketleri Videolu Anlatım;

göbek nasıl eritilir göbekteki yağlardan kurtulmak, erkek göbek eritme hareketleri, göbek eritme hareketleri videolu, göbek eritme hareketleri izle, göbek eritme hareketleri nelerdir, göbek eritme hareketleri görüntülü, göbek eritme hareketleri video

Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Benzer Konular:


  ALS Hastalığı Nedir? Belirtileri Nelerdir? Tedavisi Nasıl Yapılır?
  Son zamanlarda gündeme oturan ALS hastalığı ve bunun için kampanya düzenleyerek başlarından aşağı soğuk su döken ünlüler kervanı gittikçe artıyor. ALS hastalığı nedir?, ALS hastaları başından aşağı su mu dökmeleri lazım? ünlüler başlarından aşağı neden soğuk ve buz...
  Çimen Suyunun Faydaları Nelerdir? Zayıflatır mı?
  70 oranında klorofilden oluşan Çimen Suyu, İçinde 100'den fazla vitamin ve enzim barındırmaktadır. Çimen suyu zayıflatır mı?, Çimen suyu hakkında bilgi   Kanı yenileme özelliği ile dikkat çeken Çimen Suyu, içerisinde E, C, A, B, B12, B9, B8, B6, B3, B2 ve B1...
  En İdeal Sünnet Yaşı Kaçtır?
  Erkekliğe ilk adım olarak nitelendirilen sünnet, doğar doğmaz yapıldığında yaşanabilecek pek çok travmanın önüne geçilmiş oluyor. Yeni doğan çocuk ne zaman sünnet edilmeli?. Sünnet kaç yaşında yapılır? Sünnet her yaşta yapılabilmekle birlikte; özellikle 3-6 yaş ar...
  Ayağa ve ele paslı çivi batınca ne yapılmalı?
  Ayağınıza veya elinize paslı çivi battığında neler yapmanız gerekir? işte cevabı...   Öncelikle böyle bir durumda soğuk kanlılığımızı korumamız gerekmektedir. Hiç panik yapmanıza gerek yok. Paslı çivi eğer aşırı derecede vücudumuza girmiş ise hemen sağlık oc...
Göbek Nasıl Eritilir – Göbek Eritme Hareketleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum ekleyebilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

NOT: Açık adres ve telefon numaraları yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

erkek göbek eritme hareketleri, göbek eritme vikipedi, gobek yagi nasil eritilir, göbeksiz nasıl olunur