Google Chrome Kilitlendi Yeniden Başlatılsın mı? Hatası ve Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Kilitlendi,

Google Chrome Yeniden Başlatılsın mı?,

Chrome Hataları ve Çözümleri,

 

Chrome bildiğiniz üzere Dünyanın en büyük arama motoru olan Google’ye ait. Dünyanın en büyük sitesi olmasına hatasız olmaması anlamına gelmiyor. Google Chrome kullanıcıları muhakkak rastlamışlardır Eyvah! Google Chrome Kilitlendi. Yeniden Başlatılsın mı? hatasına.

Bizde trvikipedi.com ailesi olarak bizlerinde sürekli başına gelen Eyvah! Google Chrome Kilitlendi. Yeniden Başlatılsın mı? hatasının çözümünü araştırıp bulduk ve sitemize ekledik.

Google Chrome Kilitlendi Hatası ve Çözümü

Google Chrome Kilitlendi Yeniden Başlatılsın mı? 

Başlat menüsünü tıklayarak Çalıştır’a gidin.

İşletim sisteminize göre aşağıdaki metni çalıştır alanına girin ve tamamı tıklayın.

 • Windows XP: %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\
 • Windows Vista ve Windows 7: %LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\
 • Mac OS X: ~/Library/Application Support/Google/Chrome/Default
 • Linux: ~/.config/google-chrome/Default

Açılan pencerede, “Default” klasörünün adını “Yedek” olarak değiştirin.

Yedek” klasörünü “User Data” klasöründen alarak bir seviye yukarıdaki “Chrome” klasörüne taşıyın.

Hatayı görmeye devam ederseniz, mevcut profilinizin yerine kullanmak üzere yeni bir kullanıcı profili oluşturmayı deneyin.

Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Benzer Konular:


  Kısaca Doğal Kaynak Nedir? Hakkında Bilgi
  Yeryüzünde bulunan ve insan ihtiyacını karşılayabilecek her şeye bir nevi doğal kaynak diyoruz. Doğal Kaynak nedir? kelimesini biraz daha açarsak...     Doğal Kaynak: Doğada kendiliğinden oluşmuş ve insan oğlu tarafından kullanılan toprağın kendisi v...
  Zıt Anlamlı Kelimeler – Karşıt Anlamlı Sözcükler
  Türkçe'de bir birine zıt (karşıt) anlamlı kelimeler listesi...   Türkçe de bütün kelimelerin zıt anlamı bulunmamaktadır. Fakat kimi kelimelerin zıt anlamları mevcuttur. Öncelikle zıt anlam nedir? onu paylaşalım siz değerli okuyucularımıza... Anlamca birbiri...
  Belfie Nedir? Belfie Fotoğraf Nasıl Çekilir?
  Selfie fotoğraftan sonra bu sefer belfie foto çekme moda haline geldi. Peki bu belfie foto nedir? ne demektir. İşte cevabı...   Kısa bir zaman içerisinde Oxford Üniversitesi tarafından 2013 yılının kelimesi seçilen selfie'ye karşı bu sefer belfie çıktı. Self...
  Kısaca Ses Nasıl Oluşur? Ses Nedir?
  Ses nasıl oluşur? ses nedir? işte cevabı....   Bir çoğumuz sesin nasıl oluştuğunu bilmemekteyiz. Birine seslenirken yada bir iş yaparken çıkan sesin nasıl çıktığını merak ediyorsanız makalemizin devamında buna cevap aradık. Öncelikle ses nedir?  Ses kulağı...
Google Chrome Kilitlendi Yeniden Başlatılsın mı? Hatası ve Çözümü içeriği, Yazar: tarafından sisteme; , , etiketleri ile eklenmiştir.
Google Chrome Kilitlendi Yeniden Başlatılsın mı? Hatası ve Çözümü yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

6 Comments »

 • SLayer demiş ki:

  cok sqolasın kardes ellerıne saqlıkk

 • gömercin demiş ki:

  ctrl+c ctrl+v emek 0. bari farklı bir çözüm yolu oluştur. chrome un sunduğu çözüm zaten buradan daha üst sıralarda çıkıyor.

 • tarık demiş ki:

  söylediğin işlem ir işe yaramıyor

 • H.M demiş ki:

  Abi tamam sağolasın açıldı da.Benim eski kaydımda gerekli bilgiler vardı onlara ulaşamıcak mıyım daha. kayıtlı şifreler falan..

 • Ali demiş ki:

  default klasörünün ismi değiştirilmiyor

 • Cristiano Muhammet demiş ki:

  C:\Program Files\Google\Chrome\Application/
  Buraya girin kardeşim orda old_chrome.exe var ona girin ben demin internet explorer’dan girdim buraya . şimdi de kendim buldum .:)

Yorum ekleyebilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

NOT: Açık adres ve telefon numaraları yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

google chrome kilitlendi hatası çözümü, google chrome kilitlendi çözümü, google chrome kilitlendi, google chrome kilitlendi sorunu, chrome kilitlendi yeniden başlatılsın mı hatası, chrome kilitlendi, chrome kilitlendi yeniden başlatılsın mı