Google Chrome Kilitlendi Yeniden Başlatılsın mı? Hatası ve Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Kilitlendi,

Google Chrome Yeniden Başlatılsın mı?,

Chrome Hataları ve Çözümleri,

 

Chrome bildiğiniz üzere Dünyanın en büyük arama motoru olan Google’ye ait. Dünyanın en büyük sitesi olmasına hatasız olmaması anlamına gelmiyor. Google Chrome kullanıcıları muhakkak rastlamışlardır Eyvah! Google Chrome Kilitlendi. Yeniden Başlatılsın mı? hatasına.

Bizde trvikipedi.com ailesi olarak bizlerinde sürekli başına gelen Eyvah! Google Chrome Kilitlendi. Yeniden Başlatılsın mı? hatasının çözümünü araştırıp bulduk ve sitemize ekledik.

Google Chrome Kilitlendi Hatası ve Çözümü

Google Chrome Kilitlendi Yeniden Başlatılsın mı? 

Başlat menüsünü tıklayarak Çalıştır’a gidin.

İşletim sisteminize göre aşağıdaki metni çalıştır alanına girin ve tamamı tıklayın.

 • Windows XP: %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data\
 • Windows Vista ve Windows 7: %LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\
 • Mac OS X: ~/Library/Application Support/Google/Chrome/Default
 • Linux: ~/.config/google-chrome/Default

Açılan pencerede, “Default” klasörünün adını “Yedek” olarak değiştirin.

Yedek” klasörünü “User Data” klasöründen alarak bir seviye yukarıdaki “Chrome” klasörüne taşıyın.

Hatayı görmeye devam ederseniz, mevcut profilinizin yerine kullanmak üzere yeni bir kullanıcı profili oluşturmayı deneyin.

Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Benzer Konular:


  Belfie Nedir? Belfie Fotoğraf Nasıl Çekilir?
  Selfie fotoğraftan sonra bu sefer belfie foto çekme moda haline geldi. Peki bu belfie foto nedir? ne demektir. İşte cevabı...   Kısa bir zaman içerisinde Oxford Üniversitesi tarafından 2013 yılının kelimesi seçilen selfie'ye karşı bu sefer belfie çıktı. Self...
  Kısaca Ses Nasıl Oluşur? Ses Nedir?
  Ses nasıl oluşur? ses nedir? işte cevabı....   Bir çoğumuz sesin nasıl oluştuğunu bilmemekteyiz. Birine seslenirken yada bir iş yaparken çıkan sesin nasıl çıktığını merak ediyorsanız makalemizin devamında buna cevap aradık. Öncelikle ses nedir?  Ses kulağı...
  Maddeler halinde belediyenin görevleri nelerdir?
  Belde ve belde halkının yerel alandaki ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlü yerel yönetime belediye denir. Yerel seçimler sonucunda belde halkının taktiri sonucunda başa gelen Parti yada bağımsız kişinin o bölgedeki yerel ihtiyaçları gidermek amacıyla belli görevler ...
  Sakallarım çıkmıyor? Çıkması için neler yapılmalı ve Sakal duası
  Sakallar nasıl daha çabuk çıkar? ve sakal duası   Sakal erkek adamın vazgeçilmezlerinden biridir. Ki kaldı ki erkek adamın erkekli hatlarını belli eden en önemli şey sakallardır. Sakalı tüm erkeklerin sevdiğini söylersek yalan olur. Kimileri seyrek olduğunda...
Google Chrome Kilitlendi Yeniden Başlatılsın mı? Hatası ve Çözümü içeriği, Yazar: tarafından sisteme; , , etiketleri ile eklenmiştir.
Google Chrome Kilitlendi Yeniden Başlatılsın mı? Hatası ve Çözümü yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

6 Comments »

 • SLayer demiş ki:

  cok sqolasın kardes ellerıne saqlıkk

 • gömercin demiş ki:

  ctrl+c ctrl+v emek 0. bari farklı bir çözüm yolu oluştur. chrome un sunduğu çözüm zaten buradan daha üst sıralarda çıkıyor.

 • tarık demiş ki:

  söylediğin işlem ir işe yaramıyor

 • H.M demiş ki:

  Abi tamam sağolasın açıldı da.Benim eski kaydımda gerekli bilgiler vardı onlara ulaşamıcak mıyım daha. kayıtlı şifreler falan..

 • Ali demiş ki:

  default klasörünün ismi değiştirilmiyor

 • Cristiano Muhammet demiş ki:

  C:\Program Files\Google\Chrome\Application/
  Buraya girin kardeşim orda old_chrome.exe var ona girin ben demin internet explorer’dan girdim buraya . şimdi de kendim buldum .:)

Yorum ekleyebilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

NOT: Açık adres ve telefon numaraları yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

google chrome kilitlendi hatası çözümü, google chrome kilitlendi çözümü, google chrome kilitlendi, google chrome kilitlendi sorunu, chrome kilitlendi yeniden başlatılsın mı hatası, chrome kilitlendi, chrome kilitlendi yeniden başlatılsın mı