Halk Bankası Eleman Alımları 2014 Başvuru Formu ve Şartları

2014 yılı itibari ile Halk Bankası Personel alımları ile ilgili bilgiler..

Bu makalemiz de Türkiye Halk Bankası’nın 2014 yılında yapacağı personel alımları ile ilgi detaylı bilgiler paylaşacağız sizlerle. Halk Bankası 2014 yılında ne kadar personel alacak?, 2014 Halk bankası sınav tarihleri, 2014 Halk Bankası personel alımları kayıt ücreti ne kadar vs gibi sorulara cevap aracağız bu başlık altından.

Halkbank

Öncelikle Halk Bankası Nedir? Ne Zaman Kuruldu kısaca bunların bilgisini sizlerle paylaşalım.

Türkiye Halk Bankası A.Ş, 1933 yılında 2284 sayılı Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu kapsamında, küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayiciye, kolay ve ucuz kredi vermek amacıyla kurulmuş bir devlet bankasıdır. Banka 1938 yılında faaliyete geçmiştir.

Halk Bankası Personel Alımı

Bankamızda yıllık personel planlamaları çerçevesinde, ihtiyacımız olan unvanlarda eleman alımı için yazılı sınav yapılmaktadır. Sınav duyuruları, gazeteler, dergiler ve Bankamızın web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Yazılı sınavda başarılı olanlar Bankamız tarafından mülakata tabi tutulmakta olup, mülakat sonucunda da başarılı olan adaylar Halkbank Ailesine katılmaya hak kazanmaktadır.

Türkiye Halk Bankası, 2014 yılı itibari ile bir çok personele ihtiyaç duyacağı ve şuana kadar en çok alımın bu yıl içerisinde yapılacağını öngörüyoruz.

2013 yılında Halk Bankası Personel alımının tarihi aşağıdaki gibidir.

Gazi Üniversitesi tarafından 09 Haziran 2013 Cumartesi günü yapılacak olan Servis Görevlisi Giriş Sınavına başvuran adaylardan, sınav maliyeti olan 40.-TL sınav ücreti tahsil edilecektir (Adaylardan talep edilen sınav ücretinin tamamı sınav hizmetlerinin yerine getirilmesi amacıyla Banka tarafından Gazi Üniversitesi’ne gönderilmektedir)

04.04.2013 Çarşamba günü saat 09.00’dan, 25.04.2013 Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar T. Halk Bankası A.Ş. Şubelerinden, adayın TC Kimlik Numarası, Adı ve Soyadı ve cep telefonu bilgileri verilerek yatırılacaktır. EFT ve PTT kanalıyla yapılan ödemeler kabul edilmeyecektir.

Sınav ücretini yatıran adaylar, başvurularını sınav ücretinin yatırıldığı günün ertesi gün saat 13.00’den itibaren 27.04.2013 Cuma günü saat 17.00’ye kadar http://sinav.gazi.edu.tr adresinden yapacaklardır.

2014 yılının hangi tarihinde alımların yapılacağı net olarak açıklanmadı. Fakat trvikipedi.com sitesini takip ederek alımların ne zaman yapılacağına dair bilgiler edinebilirsiniz.

Halkbank İş Başvurusu için TIKLAYIN


Facebook'ta Paylaş Twitter ile paylaş…

Yorum

 1. By ceren

  Cevapla

 2. By m.ezgi günaydın

  Cevapla

 3. By guzın altan

  Cevapla

 4. By ZAZA72

  Cevapla

 5. By zeyno 4747

  Cevapla

 6. By aso_

  Cevapla

 7. By rıfat

  Cevapla

 8. By mehmet

  Cevapla

 9. By EMİNE ERKAN

  Cevapla

 10. By erkan yıldırımoglu

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir