Herkes O’nu Okuyor Başvuru Formu > www.herkesonuokuyor.com

www.herkesonuokuyor.com ile daha çok İslam dünyasını ve Peygamber efendimizin tanınmasına yardımcı olan bir siteyi sizler için araştırdık.

 

Hedef milyonlarca kitleye ulaşarak Peygamber efendimizin daha çok tanınmasına ve bilinmesine vesile olan www.herkesonuokuyor.com‘u trvikipedi.com ailesi olarak hem tanıtımına yardımcı olmak maksadıyla hemde teşekkürlerimizi bildirmek amacıyla bu makaleyi yazmaya karar verdim.

Herkes Onu Okuyor

www.herkesonuokuyor.com websitesine girerek kayıt olup Peygamber efendimizin hayatını anlatan bir çok kitaptan birini alıp okuyarak ve bu kitaptan size sorulan sorulara doğru cevap vererek hem İslam adına hem kendiniz adına gelişiminde yardımcı oluyorsunuz. Sizle aynı sınava giren kişiler arasında yüksek derece elde ettiğiniz taktirde UMRE ZİYARETİ, DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR, TABLET BİLGİSAYAR ve binlerce hediye kazanabilirsiniz.

www.herkesonuokuyor.com sitesi üzerinde Peygamber efendimiz ile ilgili SONSUZ NUR, EFENDİMİZ ve HZ. MUHAMMED kitapları yer almaktadır. Size uygun kitabı seçerek hem bilgi sahibi edinirsiniz hemde ödüller kazanabilirsiniz.

Herkes O’nu Okuyor Başvuru Formu için TIKLA


Facebook'ta Paylaş Twitter ile paylaş…

Yorum

  1. By serenay

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir