Hotmail MSN Skype Gelen Maillere Nasıl Bakılır?

skype email nasıl bakılır, skype hotmail mesajlara nasıl bakılır, skype ile msn nasıl görüntülü görüşme, skype mail nasıl bakılır, skype maile nasıl bakılır,

MSN kapanarak Skype üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. Hotmail ise Outlook adı altında verdiği hizmete devam ediyor. Live MSN kullanıcıları Skype ile hesaplarını birleştirdikten sonra kişi listesinde yer alan arkadaşları ile aynı MSN de görüştüğü gibi rahatlıkla görüşebiliyor. Ama gelen maillere Live MSN’deki gibi tek tıkla ulaşılmıyor. trvikipedicom@hotmail.com şeklinde giriş yapıyorsanız  maillerinize outlook.com adresine girerek hotmail msn bilgilerinizi girdikten sonra ulaşabilirsiniz.

MSN ve Skype

Outlok’a giriş yaptıktan sonra hotmail msn adresinizi ve şifrenizi girerek gelen mail mesajlarına bakabilir yada mail yollayabilirsiniz. Yada Skype web sitesine girerek sol üste yer alan Oturum Açın linkine tıklayarak açılan pencerede Alternatif olarak, şöyle oturum açın yazısının altında yer alan Microsoft Hesabını tıklayarak gerekli alanları doldurup mail kutunuza ulaşabilirsiniz.


Facebook'ta Paylaş Twitter ile paylaş…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir