Kanal D – Kızma Kazan Yarışması Başvuru Formu Doldur

Kanal D ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Kızma Kazan yarışması başvuru formu link

Kanal D yeni sezon için hazırlıklarını tamamladı gibi. Kanal D ekranlarında yeni sezon da çeşitli programlar ve yarışmalar başlayacak. Bu yarışma programlarından biride KIZMA KAZAN yarışması olacak. Kızma Kazan yarışmasına internet üzerinden online olarak başvuru formunu doldurarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kızma Kazan yarışmasını sevilen oyuncu Öner Erkan sunacak.

Kızma Kazan yarışmasının formatı; habersizce kızdıran, kızmadıkça kazandıran, sinirleri zorlayan bir yarışma olacak.

Kızma Kazan Sunucusu

Oyun içinde oyunun yer aldığı “Kızma Kazan“da yarışmacılar program ekibinin her hafta özenle hazırladığı bir televizyon programına konuk olduklarını sanıyorlar. Televizyona çıkacağını sanan masum yarışmacılar, kameraların karşısına geçiyor ve “Kızma Kazan” ekibi ise başına geleceklerden habersiz konuğu kızdırmak için ne gerekiyorsa yapıyor. 5 bin TL’ye varan para ödülünü kazanmak için yarışmacılarımızın yapması gereken tek şey kızmamak.

“Kızma Kazan”ın yarışmacıları zorlayan ekibi arasında Caner Özyurtlu, Ozan Özcan, Ayşe Melike Çerçi yer alıyor. Bu muzip oyuncu kadrosu her hafta 4 ayrı yarışmacıyı konuk ediyor. Yarışmacıları kızdırmak için türlü türlü numaralar yapan sunucular karşısında kızmayıp dayananlar, 5 bin TL para ödülünü kazanırken; sinirlenip programı bırakanlar ise o ana kadar kazandıkları parayı alıp yarışmadan ayrılıyor.

Kanal D tarafından henüz interner üzerinden başvuru formu linki yayınlanmadı. Ancak KIZMA KAZAN BAŞVURU FORMU kanal tarafından yayınlandığı gibi buradan sizlerle paylaşılacaktır.


Facebook'ta Paylaş Twitter ile paylaş…

Yorum

  1. By halil çırlak

    Cevapla

  2. By halil çırlak

    Cevapla

  3. By ibrahim meral erkek

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir