Mimar Selim Yuhay Kimdir? Biyografi Nereli Kaç Yaşında

selim yuhay kim, selim yuhay nereli, selim yuhay biyografi, selim yuhay kaç yaşında

Ülkemizin önde gelen İç Mimarlarından Selim Yuhay, yaptıkları iç dizaynlarla adından sıkça söz ettirmiştir. Evim Şahane programının da İç mimarlığını yapan Selim bey‘i bir çok kişi merak ediyor. Gerçekten de yaptığı iç mimari ile çok şahane işler çıkaran Selim Yuhay, 1972 yılında İstanbul ilimiz de dünyaya geldi.

Selim Yuhay boyu; 1.74 m

Selim Yuhay kilosu; 78 kg

Selim Yuhay Resimleri

Evim Şahane programı ile ünlenen Selim bey şuan da İstanbul’da ikametgah etmektedir. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun olan Selim bey, güç geçtikçe ününe ün kazandırmaya devam ediyor. Yuhay Mimarlık şirketini kuran Selim bey,  Digitürk Home TV kanalında, ekibiyle beraber hazırlayıp sunduğu dekorasyon programına ve dekorasyon üzerine çeşitli programlar yapmaktadır.

Selim Yuhay İç Mimarisini yaptığı evlerin görüntüsü

Selim Yuhay İç Mimarisini Yaptığı Evler Selim Yuhay İç Mimari Selim Yuhay Dekore Ettiği Odalar Selim Yuhay Dekore Ettiği Evler Selim Yuhay İç Mimari Fotoğrafları Selim Yuhay İç Mimari Resimleri

Selim Yuhay bir çok yoksul ailenin yüzünü güldürerek evlerine misafir olup iç dizaynlarını gerçekleştiren ülkemizin önde gelen en iyi ve en popüler iç mimarıdır. Kendisine hayırlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Selim Yuhay resmi websitesi; www.yuhay.com


Facebook'ta Paylaş Twitter ile paylaş…

Yorum

  1. By emine kaynar

    Cevapla

  2. By esma

    Cevapla

  3. By gizem

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir