Siz Sorun Biz Cevaplayalım.
Hemen Tıkla Sorunu Sor

Ocak 2013 AÖF Hukukun Temel Kavramları Ara Sınav Soruları ve Cevapları

AÖF Hukukun Temel Kavramları 2013 Ara Sınav Soruları ve Cevapları,

AÖF Hukukun Temel Kavramları Ara Sınav Soruları ve Cevapları,

Hukukun Temel Kavramları 2013 ara sınav soruları indir,

AÖF 2013 yılı ara sınavları 5 ile 6 ocak 2013 tarihleri arasında iki oturum şeklinde yapılacak.  AÖF 2013 ara sınavlarının ilk oturumu 5 ocak 2013 Cumartesi saat 9:30′da diğeri ise 6 Ocak 2013 tarihinde saat 9:30′da başlayacak. AÖF Hukukun Temel Kavramları Ara sınavına girecek olan adaylara başarılar diliyoruz. Sınavdan hemen sonra  2013 AÖF Hukukun Temel Kavramları Ara sınav sorularına bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

AÖF

5 Ocak 2013 AÖF Hukukun Temel Kavramları Ara Sınav Soruları ve Cevapları

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde  yayınlanmaktadır.

Öğrenciler  TC kimlik  numarasıyla  oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istediğiniz sınavı seçerek sınav sorularına  ulaşabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle  öğrenim  gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi  iseniz, “T.C. Kimlik  Numaranız ” ile e- Öğrenme  Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle  öğrenim  gören Batı Avrupa  Programı   öğrencisi  iseniz, “Öğrenci   Numaranız ” ile e- Öğrenme  Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün  program   öğrencileri  de portalda “ Öğrenci   Numarası ” ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün  program   öğrencileri  portalda “9…” ile başlayan “ Öğrenci   Numarası” ile oturum açabileceklerdir.

Eğer  öğrencimiz  değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e- Öğrenme  Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Ocak 2013 tarihinde yapılan AÖF Hukukun Temel Kavramları sınavına giren öğrenci arkadaşlar aklınızda kalan soruları bizlerle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir