Star TV – İnan Bana Yarışması Başvuru Formu Doldur

Star TV ekranlarında başlayacak olan İnan Bana Yarışmasına aileniz ile katılıp büyük ödüller kazanabilirsiniz.

 

Seksenler dizisinde Ergün Plak karakterini canlandıran Serhat Kılıç’ın sunumuyla ekranlara gelecek olan İnan Bana Yarışmasına aileniz ile katılım bol keyifli zaman geçirip ve aynı zamanda ödüller kazanabilirsiniz. Yarışmanın formatı ise ailesi ile katılan yarışmacıların çocuklarına bağlanan yalan makinası ile sorulan sorulara verilen cevaplarla hem kahkaha tofanı yaşanacak hemde büyük ödüller kazanacaksınız.

İnan Bana Yarışması

Programa katılan 4 ve 8 yaş arasındaki çocuklar bir “doğruluk makinası”na bağlı olduklarını sanıyorlar ve  sorulara verdikleri her yanlış cevapta makina harekete geçiyor.

İnan BanaÇocuklar bu dürüstlük yarışında bütün saf ve masumiyetleriyle verdikleri cevaplarla, kimi zaman yaşlarından beklenmeyecek derecede özgüven ve cesaretleriyle, bazen de hazır cevaplarıyla şaşkına çevirecek. Oldukça eğlenen çocukların aksine sunucu Serhat için aynı şeyleri söyleyemeceğiz. Çocukların o safça ama zeka pırıltılarıyla süsledikleri cevaplar ve tavırlar ile Serhat Kılıç’a zor anlar yaşatıyor, kimi zaman mesleği bile bırakma noktasına getiriyor!

Gerçeğin sadece gerçeğin konuşulduğu bol eğlenceli program ‘İnan Bana’ Serhat Kılıç’ın sunumuyla her Cumartesi saat 17:15’te Star’da!

İnan Bana Yarışması Başvuru Formu için TIKLAYIN


Facebook'ta Paylaş Twitter ile paylaş…

Yorum

 1. By nehir beril

  Cevapla

 2. By EYMEN

  Cevapla

 3. By EYMEN

  Cevapla

 4. By ecem altunkaya

  Cevapla

 5. By kayra

  Cevapla

 6. By beyazit

  Cevapla

 7. By Sarp Öner

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir