STV – Küçük Gelin Dizisi Oyuncuları ve Konusu

STV’de yayınlanacak olan Küçük Gelin dizisinin oyuncuları ve isimleri

 

STV ekranlarında yayınlanan Küçük Gelin dizisi; Doğu ve Güney Doğu bölgesindeki bir nevi erken evlilik geçiren kişileri konu alıyor. ilk sezonda Gözde Mukavelat’in başrol oynadığı Küçük Gelin dizisinde Melek öğretmen karakterini canlandırmıştı. Yeni sezonda ise Melek öğretmen karakterini Bengi Öztürk canlandıracak.

Küçük Gelin dizisinin oyuncu kadrosu; Bengi Öztürk, Çağla Şimşek (Zehra), Orhan Şimşek (Azad), Ufuk Şen (Devran), Ece Okay (Behiye), Tayfun Sav (Sami), Devrim Atmaca (Fatma), Sabri Özmener (Raşit Kara), Yusuf Ekşi, Burcu Yüce (Berfin)

Küçük Gelin dizisi

Küçük Gelin dizisinin konusu; Henüz 14 yaşında ve boyundan büyük hayalleri olan Zehra’nın, bir aşiret ağasının konağına “berdel” olarak adım atması büyük sırların kapısını aralar. Bu sırların ortasında kalan küçük Zehra, artık ne çocuk olarak kalabilecek, ne de bir genç kız olabilecektir. O artık sadece küçük bir gelindir. Fakat onu kurtaracak olan da bu büyük sırlardır.

Küçük Gelin dizisinin oyuncu kadrosuna değişikliğe gidilerek daha önce Melek Öğretmen karakterini canlandıran Gözde Mukavelat ‘ın yerine Bengi Öztürk dahil oldu. Yeni sezon Küçük Gelin dizisi bölümlerinde Melek öğretmen karakterini Bengi Öztürk canlandıracaktır.


Facebook'ta Paylaş Twitter ile paylaş…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir